BESTWAY® Üretici Garantisi

Bestway müşterilerine Avrupa Yönergesi 1999/44/EC'ye ve ulusal yasalara uygun satış hizmeti sunar.

Müşteri Hizmetleri kapsamındaki ürün kategorileri: yer üstü havuzlar, jakuziler, profesyonel tekneler, filtre pompaları, kum filtreleri ve elektrik malzemeleri.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya garantiyle ilgili bir talepte bulunmak için lütfen https://www.bestwaycorp.com.tr/support/indexadresini ziyaret edin ve gereken verileri girin. Ya da yerel Müşteri Hizmetleri Merkezinize başvurun: https://www.bestwaycorp.com.tr/support.

Talebinizin daha kolay ve hızlı çözümlenmesi için lütfen aşağıdaki belgeleri önceden hazır edin:

- Satın alma belgesi

- Hatanın resmi

- Parti numarası

IMPORTANT:

Bestway KOMPLE SETİ DEĞİL SADECE HASARLI PARÇAYI onarır veya değiştirir.

Bestway, ürünün ilave testler için gönderilmesini talep etme hakkını saklı tutar.

Size en iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için, verdiğiniz tüm bilgiler eksiksiz olmalıdır.

Bestway sadece ilgili yasalar ve sözleşmedeki yükümlülükler kapsamında sağlanan her şeyden sorumludur (örnek: md. 3,4,5, yönerge 1999/44/EC).

Yönergenin 2. maddesine göre Bestway , ihmal nedeniyle hasar gördüğü veya kullanıcı kılavuzundaki talimatların dışında kullanıldığı kabul edilen hiçbir ürünü değiştirmeyecektir.

Bestway®'in garantisi, kullanım kılavuzunda verilen uyarı ve talimatların kullanımı ve bunlara uyulması çerçevesinde ürünün ambalajı açılırken ya da ürünün kullanımı sırasında fark edilen üretim hatalarını kapsar. Bu garanti yalnızca üzerinde hiçbir üçüncü tarafça değişiklik yapılmamış ürünler için geçerlidir. Ürünün teknik önerilere uygun şekilde saklanması ve kullanılması gerekmektedir.

SSS, KILAVUZLAR, VİDEOLAR VEYA YEDEK PARÇALAR İÇİN, LÜTFEN DESTEK SAYFAMIZI ZİYARET EDİN. www.bestwaycorp.com.tr/support.

VİDEOLARI YOUTUBE'DAKİ BESTWAY KANALIMIZDA DA BULABİLİRSİNİZ: www.youtube.com/user/BestwayService.